Vydáno: 2. 3. 2022

Stav: Odesláno

Oznamujeme občanům, že v pátek 4. března 2022 od 11.00 hodin bude po dobu prováděné opravy omezená dodávka pitné vody. Děkujeme za pochopení.

Připomínám, že se platí místní poplatky ze psů, za likvidaci odpadů a stočné. Bližší informace najdete na webových stránkách obce.

Obec Přibyslavice vyhlašuje materiální sbírku pomoci pro Ukrajinu, která potrvá do pondělí 7. března do 12.00 hodin a bude se přebírat v průběhu pracovní doby na obecním úřadě, případně po telefonické domluvě na tel. čísle 778 737 887 i mimo pracovní dobu.

Sbírka zahrnuje především tyto věci:

Spacáky, deky, přikrývky, polštářky a karimatky.

LÉKY - na horečku a nachlazení pro dospělé i děti (paralen, ibalgin, nurofen, sirupy na kašel, kapky do nosu), imodium, léky od bolesti.

Vybavení lékárniček - sterilní i nesterilní obvazy, náplasti, zaškrcovadla, dezinfekce, sady na popáleniny, rukavice, nůžky s tupým koncem.

Teplé DĚTSKÉ oblečení, teplé fusaky, kojenecké mléko, dětské pleny vel. 2, 3, 4, vlhčené ubrousky, kapesníčky, dámské hygienické potřeby, přesnídávky pro děti (nejlépe kapsičky), croissanty, proteinové tyčinky, oplatky, piškoty, čokolády.

A také funkční mobilní telefony s kompatibilní nabíječkou, které společnost Vodafone upraví do továrního nastavení (smaže veškerá data), opatří ho předplacenou SIM kartou v hodnotě 500 Kč a prostřednictvím neziskových organizací ho předá ukrajinským uprchlíkům, kteří dorazí do bezpeční do ČR a z nějakého důvodu nemají telefon.

Za pomoc všem děkujeme.