Vydáno: 20. 3. 2020

Stav: Odesláno

Obec Přibyslavice nabízí bezplatné zajištění pomoci seniorům ve věku 70+ a dále všem osobám se zdravotním postižením, kteří potřebují pomoc s nákupem potravin a léků.

 

Zajišťujeme skenování a tisk výukových materiálů pro domácí výuku dětí.

Soubory pro tisk možno zasílat na email starosta@pribyslavice.net. Do předmětu emailu uveďte:

Výuka – jméno, příjmení a ulice.

 

Upozorňujeme občany na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, kterým se všem osobám mladším 65 let zakazuje přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží a pošty, v čase mezi 7:00 hod. a 9:00 hod.

Dále oznamujeme občanům změnu pracovní doby pobočky České pošty ve Velké Bíteši, která ukončuje pracovní dobu již v 16hod. V sobotu je zavřeno.

 

Obec Přibyslavice ve spolupráci s TJ SOKOL Přibyslavice stále nabízí našim občanům omezené množství ručně šitých roušek. V případě Vašeho zájmu se prosím nahlaste paní starostce.

Všechny Vaše požadavky prosím sdělujte na telefonní číslo paní starostky 778 737 887 nebo písemně na email: starosta@pribyslavice.net.

Na závěr Vás znovu prosíme, dodržujte desatero základních preventivních pravidel proti šíření nákazy. Především důkladnou hygienu rukou a nošení ochranných roušek.