Vydáno: 16. 5. 2019

Stav: Odesláno

Oznamuji občanům, že ve čtvrtek 16. května 2019 v 18.30 hodin v sále hasičské zbrojnice se koná jednání zastupitelstva obce Přibyslavice.

Na programu bude projednávání závěrečného účtu a účetní závěrky obce za rok 2018, seznámení s přijetím rozpočtového opatření, schválení smlouvy o věcném břemeni, pronájem přízemí budovy č. 1 a tenisových kurtů, garance potřebnosti sociálních služeb Rosice, směnná smlouva a příspěvky v diskusi.

Přijměte pozvání na festival dechových hudeb, který se připravuje na sobotu 18. května 2019. Zahájení bude ve 14.00 hodin v areálu tenisových kurtů. Přehlídku bude moderovat legenda české dechovky Jiří Helán. Vystoupí Galáni z Přibyslavic, Bobrůvanka a Túfaranka ze Šakvic. Předprodej vstupenek za 150,- Kč je na obecním úřadě. Vstupenka platí i na večerní zábavu od 20.00 hodin s kapelou Galáni.

Vybírám vodné za 1. Q 2019 a místní poplatky za odpad a stočné.

 

Žádáme občany, aby neodhazovali do splaškové kanalizace nevhodné věci např. vlhčené kapesníčky, zbytky jídla a podobné věci, které způsobují problémy v čistírně odpadních vod