Vydáno: 11. 9. 2019

Stav: Odesláno

Oznamujeme občanům, že od středy 18. září do 15. prosince 2019 bude provedená úplná uzavírka silnice na ulici Radoškovská v úseku od státní silnice po křižovatku s ulicí Mistrovskou. Objížďka bude vedená přes Svatoslav a Velkou Bíteš. Ve stejné době bude provoz na státní silnici 602 v úseku výstavby řízený semaforem. Autobusová zastávka v obci pro linku 411 bude přemístěná k bývalému areálu zemědělského družstva. Autobusové zastávky na státní silnici budou přemístěné ke sjezdu mezi zahradami vedoucí k Salajce. Bližší informace o uzavírce včetně jízdního řádu pro linku 411 najdete na webových stránkách obce a ve vývěsce. Věnujte prosím pozornost změnám v příjezdech a odjezdech autobusů.

Tělocvičná Jednota Sokol Přibyslavice srdečně zve všechny příznivce sportu na Župní turnaj v Nohejbalu, který se bude konat tuto sobotu 14. září na tenisovém kurtu. Pro zájemce o účast proběhne registrace soutěžních týmů ráno v 9:00 přímo na místě. Soutěžní zápasy začnou v 9:30. Občerstvení bude zajištěno.

Děkujeme a těšíme se na všechny příznivce.

 

Výrobce pracovních oděvů nabízí k prodeji ze svých skladových zásob montérkové kalhoty a blůzy za 150,- Kč, laclové kalhoty za 290,- Kč, pracovní trička za 60,- Kč, ponožky za 20,- Kč a další výrobky.

Prodej se uskuteční ve čtvrtek 12. září od 8.00 do 8.30 u Salajky.