Druhé kolo projektu Obec Občanům v Přibyslavicích

1. 4. 2016

Unikátní projekt Obec Občanům pomáhá více než 53 000 lidí šetřit jejich náklady za energie už několik let. V naší obci v dubnu probíhá už druhé kolo! Proč je výhodné zapojit se do projektu Obec Občanům? Čím víc občanů se přihlásí, tím větší zájem o tuto skupinu projeví dodavatelé energií. Noví potenciální klienti je samozřejmě motivují k tomu, aby šli s cenou pod standardní ceníkové sazby. Jako jednotlivec tudíž nikdy nedosáhnete tak nízké ceny. Pokud navíc celý proces za vás někdo obstará, není nad čím váhat. Jako bonus máte stejnou cenu zajištěnou na 2 roky a bezplatný právní servis k tomu.

Jak se můžete přidat k projektu?

1. Doporučujeme přihlásit se online. E-přihláška je krátká, intuitivní a nemusíte kvůli ní vyjít z domu. Navíc ji můžete vyplnit kdykoli a kdekoli, žádné limity. Jednodušeji už to nejde, stačí jen kliknout zde: www.pribyslavice.obecobcanum.cz

2. Pokud si chcete udělat vycházku na Obecní úřad, v termínu 6. 4. 2016 a 20. 4. 2016 vždy od 15.00 do 17.00 hodin se na vás bude v kanceláři obecního úřadu těšit pan Eduard Rovenský a vyplní s vámi přihlášku na místě. S sebou si přineste poslední vyúčtování elektřiny a plynu, lístek SIPO a platný občanský průkaz.

3. Poslední možností je přijít se zapsat do nezávazné soupisky na podatelně OÚ od 1. 4. 2016.

Nezapomeňte si vzít kopii svého ročního vyúčtování včetně smlouvy za dodávky elektřiny a plynu.

Pálí vás nějaká otázka? Víc informací vám prozradí pan/í Eduard Rovenský na tel. +420 602 381 492 nebo mailu: eduard.rovensky@terragroup.cz.

Nebo se podívejte na www.pribyslavice.obecobcanum.cz. Tam najdete vše od A do Z včetně referencí.

Přílohy